تبلیغات بیست ایران

بیست ایران یک مرجع ابزار و قالب وبلاگ و سایت است و در حال حاضر با داشتن ۳۶ ابزار کاربردی و ۲۶ قالب با طراحی بی نظیر در عرصه سایت های خدماتی حرف هایی برای گفتن دارد. بازدید مناسب این سایت و قدرت دامنه مناسب آن برای تبلیغات شما بستری مناسب خواهد بود. هزینه تبلیغات در سایت بیست ایران به شرح زیر است:

پلن های متنی بک لینک

bullet-green-icon بک لینک یک ماهه ۴۰,۰۰۰ تومان
bullet-green-iconبک لینک سه ماهه ۹۶,۰۰۰ تومان

پلن نمایش بنر

bullet-green-iconبنر با سایز ۱۲۰ در ۲۴۰ سمت راست کلیه صفحات یک ماهه ۵۰,۰۰۰ تومان
bullet-green-iconبنر با سایز ۱۲۰ در ۲۴۰ سمت راست کلیه صفحات سه ماهه ۱۲۰,۰۰۰ تومان

 

bullet-green-iconبنر با سایز ۴۶۸ در ۶۰ بالای کلیه صفحات در هدر یک ماهه ۸۰,۰۰۰ تومان
bullet-green-iconبنر با سایز ۴۶۸ در ۶۰ بالای کلیه صفحات در هدر سه ماهه ۲۰۰,۰۰۰ تومان

نحوه درج آگهی

تبلیغات متنی و لینکی بیست ایران به سایت بک لینک ها واگذار شده است و شما از طریق این سایت می توانید به صورت آنلاین از نایت اسکین و ده ها سایت رنک بالای دیگر تبلیغ لینکی خریداری کنید و آگهی شما در کمتر از ۱۲ ساعت بر روی سایت درج خواهد شد.

پس از ورود به سایت بک لینک ها به قسمت خرید بک لینک مراجعه کرده پس از انتخاب وب سایت مورد نظر و پلن مربوطه در قسمت ثبت سفارش اطلاعات لینک خود را وارد کنید.

 

http://night-skin.com/img/adslowmail.gif

جهت اشتراک تبلغ وب خود در بیست ایران ؛ هزینه مورد نظر خود را به شماره حساب زیر واریز نموده  و بعد از آن شماره فیش واریزی را به همراه مشخصات وب خود برای بیست ایران ارسال نمایید.

شماره حساب : ۰۲۰۹۰۲۰۶۰۱۰۰۱

كارت : ۶۰۳۷۹۹۷۲۸۳۵۳۴۶۶۸

صاحب حساب : رضا رستم زاد

شبا : IR830170000000209020601001

اطلاعات تماس

برای اطلاعات بیشتر و تماس با مدیر سایت با ایمیل nighteams@gmail.com تماس بگیرید.  در صورت لزوم می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۸۲۲۰۱۲(رستم زاد) از ساعت ۱۰ الی ۲۰ با ما تماس بگیرید.

قوانین

bullet-error-iconحداکثر حجم مجاز برای بنر ۵۰ کیلوبایت.
bullet-delete-iconاز پذیرش آگهی سایتهای  حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.
bullet-error-iconنمایش و درج آگهی تنها پس از واریز وجه توسط آگهی دهنده امکان پذیر است .
bullet-error-iconهر آگهی فقط می تواند مختص یک سایت باشد و از پذیرش بنر و لینک های تصادف و رندم معذوریم.
bullet-delete-iconامکان استرداد وجه آگهی پس از نمایش در سایت وجود ندارد.
bullet-error-iconدر صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی  یا وزرات ارشاد)  نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
bullet-error-iconدر صورت عدم تأیید آگهی شما از جانب مدیر سایت وجه واریز شده عیناً مستردد خواهد شد اما بهتر است قبل از واریز وجه لینک و عنوان و یا تصویر آگهی برای مدیر سایت ارسال و تأیید شود.
bullet-delete-iconدر صورتی که محتوای سایت در طول مدت نمایش آگهی دچار تغییر شده و به نحوی مورد سوءاستفاده قرار گیرد آگهی قبل از موعد حذف شده و مسئولیت ضرر و زیان به عهده آگهی دهنده خواهد بود.
bullet-delete-iconدر مورد آگهی هایی که به صورت لینک هستند امکان تغییر عنوان و آدرس لینک با توجه به مسائل سئو وجود ندارد.
bullet-delete-iconدر صورتی که سایت شما محتوای مخرب (اعم از سخت افزاری و نرم افزاری) داشته باشد به نحوی که توسط موتور های جستجویی مانند گوگل اسپم شود ، آگهی شما حذف خواهد شد و مسئولیت خسارت به عهده آگهی دهنده خواهد بود.